­

 

lek.med. Jan Wołosz

ul. Małogroblowa 4

86-300 Grudziądz

tel. 56 4630288

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

TVN24.pl - Wideo z napisami

 • Super Bowl w Polsce
  Amerykańscy żołnierze stacjonujący w Żaganiu oglądali Super Bowl. Wśród czołgów dopingowali swoje ulubione drużyny
 • Wielki wybuch wulkanu ognia
  Wulkan Colima w Meksyku to jeden z najbardziej aktywnych wulkanów na świecie. Eksplodował 3 lutego i już dzień później na You Tube zamieszczono film dokumentujący ten wybuch. Nagranie robi wrażenie!
Źródła nie znaleziono

TVN24.pl - wiadomości ze świata

 • Zmiana zdania w ostatniej chwili. Dwa listy z Londynu do Tuska. Tylko jeden podpisany
  Zobowiązany prawnie do takiego kroku premier Boris Johnson, wysłał ostatecznie w sobotę do do Unii Europejskiej wniosek o opóźnienie brexitu, jednak go nie podpisał. Równocześnie dołączył drugi - prywatny - list. Na nim już jego podpis się znalazł. W nim przekonuje, że opóźnienie byłoby błędem - podała stacja BBC, powołując się na źródła rządowe.
 • Kurdowie musieli podpisać pakt z "diabłem". Asad właśnie wygrał wojnę w Syrii
  Wystarczyło osiem dni tureckiej ofensywy w północnej części Syrii, by zginęło co najmniej 71 cywilów, a 300 tysięcy kolejnych musiało opuścić swoje domy. Jednocześnie w kraju nastąpiła zmiany warty - Amerykanów zastępują Rosjanie i syryjskie wojska. Wojna w Syrii jest straszliwym przykładem tego, jak dramat cywilów miesza się z wielką polityką.
­

Biuro - INFORMATOR MEDYCZNY:     tel. 788-484-788    

 

­